Kazališta:
Raspored predstava

Kazališne radionice za sve koji žele glumiti

Galerija:
Galerija događanja

Strani jezici:
Igraonica i tečajevi stranih jezika

Radionice:
Kreiranje modnih detalja

Naučite svirati!

Likovne radionice (za sve uzraste)

FESTIVAL ZAGREBAČKIH KAZALIŠNIH AMATERA

RASPORED

 

Ponedjeljak, 23.3.2009.

  18.00 h DILETANTSKO KAZALIŠTE PENTRAVCI
P.D. GRAFIČAR, PRI CZK "TREŠNJEVKA"

 

 

 

Vjekoslav Domini:

 

 

 

TKO ŽIV - TKO MRTAV

 

 

 

Voditelj: Branko Mikac

 

 

 

Režija: Pero Popović

 

  20.00 h DRAMSKI STUDIO TIRENA

 

 

 

Grigor Vitez i grupa:

 

 

 

PLAVA BOJA SNIJEGA

 

 

 

Voditeljica: Iva Mrkić

 

 

 

Režija: Iva Mrkić

 

  21.00 h

KI - kreativne intervencije

 

 

 

PROJEKT # 13571113171923291 (1 dio)

 

  21.15 h

Okrugli stol

 

Utorak, 24.3.2009.

  18.30 h UDRUGA JABUKA

 

koncertna

 

Daniela Totić:

 

dvorana

 

PUT DO BISERGRADA

 

 

 

Voditeljica: Daniela Totić

 

 

 

Režija: Daniela Totić

 

  19.00 h MALO LUTKARSKO KAZALIŠTE LET

 

 

 

Sunčana Škrinjarić:

 

 

 

PLESNA HALJINA ŽUTOG MASLAČKA

 

 

 

Dramatizacija: Vanda Vilić

 

 

 

Voditeljica: Vanda Vilić

 

 

 

Režija: Vanda Vilić

 

  20.00 h

Okrugli stol

 

Srijeda, 25.3.2009.

  18.00 h

UČILIŠTE ZKM-a (GRUPA C20)

 

 

 

Luka Rukavina:

 

 

 

PROZOR U SVIJET

 

 

 

Voditeljica: Iva Srnec

 

 

 

Režija: Iva Srnec

 

  19.00 h

UČILIŠTE ZKM-a (GRUPA C17)

 

 

 

NAŠ SVIJET

 

 

 

Voditeljica: Iva Srnec

 

 

 

Režija: Iva Srnec

 

  20.00 h

DRAMSKI STUDIO UČILIŠTA ZAGREBAČKOG KAZALIŠTA MLADIH

 

 

 

Slawomir Mrožek:

 

 

 

STRIPTEASE

 

 

 

Voditelj: Damir Miholić

 

 

 

Režija: Damir Miholić

 

20.45 h

Okrugli stol

 

Četvrtak, 26.3.2009.

  18.00 h

DRAMSKI STUDIO UČILIŠTA ZKM-a

 

 

 

Irena Kolar Vudrag:

 

 

 

STVARNE BRIGE IZ ČAROBNE KNJIGE

 

 

 

Voditeljica: Irena Kolar Vudrag

 

 

 

Režija: Irena Kolar Vudrag

 

  19.00 h

DRAMSKI STUDIO UČILIŠTA ZKM-a

      Irena Kolar Vudrag:

 

 

 

U STRAHU SU STISNUTE OČI

 

 

 

Voditeljica: Irena Kolar Vudrag

 

 

 

Režija: Irena Kolar Vudrag

 

  20.30 h

UČILIŠTE ZKM-a - DRAMSKI STUDIO (C12)

 

 

 

Nataša Jukić:

 

 

 

IZMEĐU OVDJE I TAMO

 

 

 

Voditeljica: Grozdana Lajić

 

 

 

Režija: Grozdana Lajić

 

22.30 h

Okrugli stol

 

Petak, 27.3.2009.

  18.00 h

DRAMSKI STUDIO TNT Centra za kulturu Trešnjevka

 

 

 

Po pričama Sanje Pilić:

 

 

 

(NE)ZAFRKANCIJE

 

 

 

Voditeljica: Svetlana Patafta

 

 

 

Režija: Svetlana Patafta

 

  18.45 h

L'ATHÉLIANCE

      Prema Fables, variations libres Sylvaine Hinglais & Myrtha Liberman

 

 

 

LA FONTAINE EN RÉCESSION (LA FONTAINE U RECESIJI)

 

 

 

Voditeljica: Florence Fabijanec

 

 

 

Režija: Florence Fabijanec

 

  19.30 h

KI - kreativne intervencije

 

 

 

AB OVO! (2. dio)

 

 

 

Voditelj: Darko Jeftić

 

 

 

Režija: grupa

 

20.30 h

Okrugli stol

 

Subota, 28.3.2009.

  18.00 h

DRAMSKI STUDIO "EHO" pri SKD "PROSVJETA" - pododbor Zagreb

 

 

 

Po motivima iz istoimene pripovijetke Daniila Harmsa:

 

 

 

STARICA

 

 

 

Voditeljica: Svetlana Patafta

 

 

 

Režija: Svetlana Patafta

 

  18.45 h

RADIO SC i KI - kreativne intervencije

      Grupa aurora:

 

 

 

TETDETE DA DANA DOTOLA JAINA (verzija 0,2 beta skazoten)

 

 

 

Voditelj: Darko Jeftić

 

 

 

Režija: grupa

 

  19.30 h

SKS "LABOS" (Kazališni studio studentskog centra u Zagrebu)

 

 

 

Grupa:

 

 

 

HRVATSKI EKSPRESIONIZAM

 

 

 

Voditelj: Denis Patafta

 

 

 

Režija: Denis Patafta

 

  20.30 h

KAZALIŠTE ARUŠA

 

 

 

Ronald David Laing:

 

 

 

SUNCE JE ZAŠLO, ALI MOJE SRCE JOŠ UVIJEK KUCA
KAO RAHATLOKUM KOJI PADA NA BAS BUBANJ
 

 

 

 

Voditelj: Darko Jeftić

 

 

 

Režija: ansambl

 

21.00 h

Okrugli stol

 

Nedjelja, 29.3.2009.

 

PREDSTAVA ĆE SE ODRŽATI U ZAGREBAČKOM KAZALIŠTU MLADIH,
TESLINA 7, ZAGREB

  18.00 h

DRAMSKI STUDIO UČILIŠTA ZKM-a 

 

 

 

Siniša Bahun:

 

 

 

MAČJI BLUES

 

 

 

Voditeljica: Ines Škuflić Horvat

 

 

 

Režija: Ines Škuflić Horvat

 

Ponedjeljak, 30.3.2009.

  18.00 h

KAZALIŠNA UDRUGA MIST

 

 

 

Ana Đokić Pongrašić:

 

 

 

GROZDANA NA ZRNU PAPRA

 

 

 

Voditeljica: Marija Šarić Ban

 

 

 

Režija: Anita Matković/Damir Mađarić

 

  19.00 h

CAPOEIRA AMAZONAS

 

 

 

CAPOEIRA STORY

 

 

 

Voditeljica: Tena Kostanjšek

 

 

 

Režija: Tena Kostanjšek, Nikola Orešković

 

  20.00 h

RUŽA PRIGORJA

      Barbara Čuček:

 

 

 

MAMINA ŽELJA

 

 

 

Voditeljica: Barbara Čuček

 

 

 

Režija: Barbara Čuček

 

  20.30 h

Okrugli stol

 

Utorak, 31.3.2009.

18.00 h

DJEČJE KAZALIŠTE DUBRAVA - GRUPA S

 

 

 

Luko Paljetak:

 

 

 

GOVORI MI O AUGUSTI

 

 

 

Voditeljica: Marija Šarić Ban

 

 

 

Režija: Zoran Skalicki

 

  19.00 h

DJEČJE KAZALIŠTE DUBRAVA - GRUPA A

 

 

 

DODIR

 

 

 

Voditeljica: Iva Lehunšek Panić

 

 

 

Režija: Deana Čubrilo

 

  20.00 h

MATICA UMIROVLJENIKA PEŠČENICA
KUD-a TREĆA MLADOST

 

 

 

UVIJEK SE NADAMO

 

 

 

Voditelj: Boris Vovk

 

 

 

Režija: Josip Cvetko

 

  21.00 h

Okrugli stol

 

Srijeda, 1.4.2009.

  18.00 h

GLUMIONICA

 

 

 

Irena Kolar Vudrag:

 

 

 

TULU-MULU-MAŠKA IGRA

 

 

 

Voditeljice: Ivana Plechinger, Irena Kolar Vudrag

 

 

 

Režija: Irena Kolar Vudrag

 

18.30 h

Okrugli stol

 

  19.00 h

O.P.T.I.M.I.S.T.I.

      Anera Stopfer i Domagoj Vidović prema djelu Valtaire Candide:

 

 

 

CANDIDE iliti Sve Je Dobro Da Bolje Ne Može Bit'

 

 

 

Voditeljica: Anera Stopfer

 

 

 

Režija: Anera Stopfer

 

21.15 h

VEDRA LICA S RAVNICA
dramska sekcija pri Klubu za starije osobe "Maksimir" 

 

 

 

NE LAŽI!

 

21.45 h

Okrugli stol

 

Četvrtak, 2.4.2009.

  18.00 h

DRAMSKI STUDIO "EHO" pri SKD "PROSVJETA" - pododbor Zagreb

 

 

 

Grupa:

 

 

 

JESEN, ZIMA, PROLJEĆE, LJETO, ... PUTA STO GODINA

 

 

 

Voditeljica: Svetlana Patafta

 

 

 

Režija: Svetlana Patafta

 

  19.00 h

QUO VADIS? 

      Prema S. Beckettu:

 

 

 

U OČEKIVANJU GODOTA

 

 

 

Voditeljica: Dora Jurišić

 

 

 

Režija: Dora Jurišić

 

  21.15 h

DRAMSKI STUDIO UČILIŠTA ZAGREBAČKOG KAZALIŠTA MLADIH

 

 

 

Martina Korbel:

 

 

 

BUBREZI

 

 

 

Voditeljica: Ines Škuflić Horvat

 

 

 

Režija: Ines Škuflić Horvat

 

22.00 h

Okrugli stol

 

Petak, 3.4.2009.

  18.00 h

STUDENTSKO KAZALIŠTE "IVAN GORAN KOVAČIĆ"

 

 

 

Grupa po S.B-u:

 

 

 

PROBA

 

 

 

Voditeljica: Zrinka Antičević

 

 

 

Režija: grupa

 

  19.30 h

DRAMSKA GRUPA STUDENTSKOG ESPERANTSKOG KLUBA

      Vanja Radovanović:

 

 

 

NA TRAGU

 

 

 

Voditeljica: Vanja Radovanović

 

 

 

Režija: Vanja Radovanović

 

  20.30 h

KUD "DUBRAVA"

      Kata Barberić:

 

 

 

MODERNO VJENČANJE

 

 

 

Voditeljica: Blaženka Levak

 

 

 

Režija: Kata Barberić

 

21.00 h

Okrugli stol

 

Subota, 4.4.2009.

  18.00 h

KAZALIŠNA RADIONICA ŠAMRLEKI Kulturnog centra Peščenica

 

 

 

Irena Kolar Vudrag:

 

 

 

PARKIĆ JE MOJ

 

 

 

Voditeljica: Dubravka Cvitković

 

 

 

Režija: Irena Kolar Vudrag

 

  18.45 h

KAZALIŠNA RADIONICA SPOT Kulturnog centra Peščenica

      Lois Lowry:

 

 

 

DAVAČ

 

 

 

Voditeljica: Dubravka Cvitković

 

 

 

Režija: Doris Dobranić

 

  20.00 h

KAZALIŠNA RADIONICA LŰDUS Kulturnog centra Peščenica 

 

 

 

Ana Šetka i Lűdus:

 

 

 

ČISTAC

 

 

 

Voditeljica: Dubravka Cvitković

 

 

 

Režija: Ana Šetka

 

  20.45 h

TEATAR GAUDEAMUS Kulturnog centra Peščenica

 

 

 

Rebecca Agić:

 

 

 

PSIHE

 

 

 

Voditeljica: Dubravka Cvitković

 

 

 

Režija: Rebecca Agić

 

21.45 h

Okrugli stol

 

Nedjelja, 5.4.2009.

  18.00 h

TEATAR "GAUDEAMUS" Kulturnog centra Peščenica

 

 

 

Steph de Ferie:

 

 

 

JĄ MŘŻÍM SHEK SHAE SCHE ŠEKSPIRA

 

 

 

Voditeljica: Dubravka Cvitković

 

 

 

Režija: Zoran Babić

 

  19.30 h

KAZALIŠNA RADIONICA "PUNKOŠIPAK" Centra mladih Ribnjak

 

 

 

Dorta Jagić:

 

 

 

ŽIVOTINJSKI PROCES

 

 

 

Voditeljica: Dorta Jagić

 

 

 

Režija: skupna

 

  20.30 h

DIĐIRIDUS Centra mladih Ribnjak

 

 

 

Maša Kolanović:

 

 

 

SLOBOŠTINA BARBIE

 

 

 

Voditeljica: Tihana Fraculj

 

 

 

Režija: Diđiridus u suradnji s autoricom teksta

 

21.15 h

Okrugli stol

 

22.00 h

PROGLAŠENJE

 

Linkovi:

Sve o kazalištima u Hrvatskoj
Virtualni dom
hrv. kazališta


Radio Plavi 9


Profil Megastor

O Web-u:
Mapa site-a
Popis svih
stranica

Tehnička podrška
Tehnička
podrška

kcp©2004 - Detaljnije informacije i predbilježbe radnim danima od 9 do 21h u Kulturnom centru Peščenica, ili na telefone 23-03-122, 23-19-419